Gewenste positie: een functie als Creative Director waar hij kan bouwen aan bureau en klantrelatie, tevens verantwoordelijk voor de creatieve output. Legt de creatieve lat hoog, voor klant en bureau. Optioneel: lid van het Management Team of Partner. Bij voorkeur bij een middelgroot/groot bureau.
Persoon: teamplayer met een sterke creatieve visie met de focus op (sport)activaties, digital en campagnes. Ruime ervaring in het bouwen en verder laten groeien van merken, is ondernemend en denkt graag mee over alle aspecten van het bureau. Coach: is goed in het samenstellen en begeleiden van (talentvolle)teams en het creëren van een fijne werkomgeving. Bewaakt als teamplayer de cultuur binnen het bureau en zorgt voor een fijne sfeer.
Ervaring: > 20 jaar bij gerenommeerde reclamebureaus met een focus op activaties, digital, creative data. Interesse in de combinatie sport en innovaties, affiniteit met sport gerelateerde projecten.
Salarisindicatie: > € 8.000 per maand, afhankelijk van bonus, aandelen etc.